Co najlepsze na prezent dla copywritera?

Co najlepsze na prezent dla copywritera?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Copywriting to ścieżka kariery dla każdego, kto kocha słowo pisane. I jak każda inna praca polegająca na pisaniu – przejmuje ich życie. 

Więc jeśli masz w swoim życiu copywritera, wiesz, że jedne z najlepszych prezentów to te, które oddadzą hołd jego pracy bądź praktycznie pomogą mu w codziennym życiu. Oto siedem propozycji od nas.

1. Subskrypcja Spotify

Muzyka pomaga wielu pisarzom skupić się i pracować wydajniej. Nawet Ci, którzy wymagają całkowitej ciszy w trakcie codziennego pisania, docenią muzykę przed i po pracy. Możesz otworzyć ogromny, nowy muzyczny świat przed swoim przyjacielem copywriterem dzięki Spotify, usłudze cyfrowej transmisji strumieniowej muzyki. Serwis strumieniuje muzykę zarówno na urządzenia mobilne, jak i komputery stacjonarne.

2. Lampka  biurkowa

Nieważne, co widziałeś na filmach, pisarze nie powinni pracować przy świecach. To niezdrowe dla oczu. Lepszym rozwiązaniem jest regulowane oświetlenie, które pasuje do każdego środowiska i pory dnia, którą preferuje pisarz.

3. Słuchawki z redukcją szumów

O ile ukochana osoba parająca się copywritingiem nie ma szczęścia pisać we własnym gabinecie w domu, prawdopodobnie pisze przy kuchennym stole lub, co gorsza, w lokalnej kawiarni. Pomóż jej się skoncentrować i szybciej pisać dzięki słuchawkom z redukcją szumu.

4. Porządna torba

Pisarze mają dużo do noszenia: zeszyty, laptopy, gazety, dziesiątki długopisów, które jakoś nigdy się nie pojawiają, gdy są potrzebne. Wyświadcz więc swojemu pisarzowi przysługę i podaruj mu świetnie wyglądającą torbę na ramię z mnóstwem kieszeni. Niech będzie trwała i odporna na poobijanie i zużycie.

5. Aqua Notes, wodoodporny notatnik

Najlepsze pomysły podobno miewa się pod prysznicem. Zamiast pozwolić, aby wypłynęły z głowy Twojego przyjaciela, podaruj mu Aqua Notes, aby pomóc je uchwycić. Ten wodoodporny notatnik, który montuje się na ścianie prysznica, będzie świetnym, zabawnym i pomysłowym prezentem.

6. Pióro

Kim jest pisarz bez pióra? W dzisiejszej erze cyfrowej to pytanie może wywołać rozbawienie, ale w rzeczywistości pisarze nadal są w dużej mierze kojarzeni z noszeniem pióra i stosami papierów. Dobre, staromodne, niekoniecznie drogie pióro będzie świetnym pomysłem.

7. Roślina doniczkowa

Zieleni nigdy za wiele. A jeśli Twój przyjaciel copywriter pracuje w domu, na pewno doceni pozytywny, żywy akcent w swoim otoczeniu.

Przeczytaj też: https://writtedly.pl/zawod-copywriter/poradnik-copywritera-jak-dobrze-wycenic-swoja-prace/

Zdjęcie główne: Vlada Karpovich/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaprojektować okładkę książki, by wzrosła jej sprzedaż?
Jak zaprojektować okładkę książki, by wzrosła jej sprzedaż?
Okładka jest bardzo ważny czynnikiem, który decyduje o sprzedaży danej książki. Przedstawiamy porady, na co zwrócić uwagę podczas procesu jej projektowania.
Wątpliwości co do kolejności przymiotników w zdaniu? Sprawdź regułę, która rządzi językiem angielskim
Wątpliwości co do kolejności przymiotników w zdaniu? Sprawdź regułę, która rządzi językiem angielskim
Angielski i problem przymiotników. Sprawdź, w jakiej kolejności użyć ich w zdaniu.
Emotikony w tekście. Czy to profesjonalne?
Emotikony w tekście. Czy to profesjonalne?
Część z nas nie potrafi już wyobrazić sobie komunikacji bez emotikonek – prostych, zabawnych, szybko przekazujących informacje. Czy to narzędzie znajdzie swoje zastosowanie w tekstach copywriterskich?
Ostatnie wpisy