Redakcja

O portalu

Każdy copywriter, niezależnie od stopnia zaawansowania, zna ten przerażający moment: deadline już jutro, do napisania sporo, a w głowie pustka i hulający wiatr. Jak przerwać kryzys twórczy i odblokować głowę na temat, który w ogóle nas nie ciekawi? 

Na Writtedly.pl pomożemy Ci przerwać złą passę, podpowiemy, jak tworzyć skuteczne treści i jak zmotywować się, gdy najchętniej zamknęlibyśmy laptopa i odłożyli go w ciemny kąt. Dodatkowo napiszemy, gdzie najlepiej szukać zleceń, jak nie dać się zrobić w balona i o czym należy pamiętać, gdy zdecydujesz się na założenie własnej działalności. 

Niech moc słów będzie z Wami! 

Redaktor naczelna

Dorota Wanat

Przez całe życie zawodowe związana ze słowem pisanym. Wciąż jest pod wrażeniem tego, jak wiele można wyrazić z pomocą języka polskiego i często z tego korzysta. Uwielbia tworzyć treści, które przyciągają wzrok. Jej pasją jest tworzenie stron typu landing page, chwytliwych nagłówków i CTA, w które po prostu TRZEBA kliknąć.

d.wanat@bluewhalepress.pl
Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Brygida König

Brygida König

Humanistka, która ciągle rozwija swoje umiejętności copywriterskie. Wolne chwile poświęca na czytanie książek o rozwoju osobistym.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Copywriterka z wieloletnim doświadczeniem (w branży działa od 2013 roku). Osoba dokładna, pomysłowa i punktualna. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu content marketingu.

Zobacz wpisy autora

Kamil Michaluk

Redaktor z kilkuletnim stażem. Stara się doskonalić swój warsztat i znajdować nowe sposoby, by pisać do rzeczy i dla ludzi. Zdobytą wiedzą, ale i dylematami, chętnie dzieli się z innymi. Interesuje się szansami zawodowymi, jakie daje dziś copywriting na rynku pracy. Kończy pisać doktorat. W wolnej chwili lubi czytać i spędzać czas w towarzystwie zwierząt.

Zobacz wpisy autora

Karolina Dobrowolska

Karolina Dobrowolska

Pasjonatka muzyki i literatury, studentka reżyserii dźwięku. Kocha pisać, w szczególności daleko od domu. Uważa, że książki i podróże powinny być refundowane.

Zobacz wpisy autora

Michaela Fuchs

Michaela Fuchs

Copywriter-freelancer nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Dużą uwagę przywiązuje do słów, dlatego rzetelnie wykonuje powierzone zadania. Ceni sobie czas spędzony z mężem i dziećmi. Po godzinach uwielbia tańczyć, gotować lub spacerować.

Zobacz wpisy autora