Na jakiej odzieży umieścić firmowe logo?

Na jakiej odzieży umieścić firmowe logo?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Firmowe logo umieszczone na odzieży roboczej pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy, pełni funkcję reklamową oraz pozwala budować świadomość marki u klientów. Przeczytaj, o czym należy pamiętać, zlecając oznakowanie firmowym logo ubrań roboczych lub reklamowych. 

Dlaczego logo na odzieży firmowej ma znaczenie?

Wiele firm decyduje się na wprowadzenie dla pracowników obowiązku noszenia firmowej odzieży z logo, aby zwiększyć prestiż firmy i budować pozytywną relację z klientem. Elegancko ubrany personel jest łatwo rozpoznawalny w tłumie, dzięki czemu wzbudza większa zaufanie, a jego prezencja kojarzy się z profesjonalizmem. Pracownicy reprezentujący przedsiębiorstwo poza jego siedzibą, którzy są wyposażeni w odzież roboczą, będą cieszyć się również większym uznaniem, promować markę, a także zostaną lepiej zapamiętani przez klienta.

Jakie metody znakowania odzieży są stosowane?

Decydując się na znakowanie odzieży włókienniczej, należy pamiętać o tym, że logo powinno być przejrzyste i czytelne dla klienta. Warto wiedzieć, że polskie prawo dopuszcza wszelkie rodzaje znakowania tekstyliów. W ofercie dostępnej na stronie https://strefa-logo.pl/ znajdziesz szeroki wybór metod znakowania odzieży, takich jak trwały haft komputerowy, znakowanie technologią sublimacji, sitodrukiem czy prasowanką. Należy pamiętać o tym, że forma nadruku powinna zostać dostosowana do wymagań i funkcji, jaką ma spełniać. Ubrania robocze z nadrukiem firmowym to doskonała prezentacja marki i reklama, która pozwala budować rozpoznawalność marki, pod warunkiem, że metoda zdobienia zostanie dopasowana do typu materiału, a sam nadruk zostanie profesjonalnie wykonany. 

Odzież a metoda znakowania

Logo można umieścić praktycznie na każdym elemencie odzieży roboczej lub reklamowej oraz tekstyliów, takich jak ręczniki, czapki czy torby. Nadruki wykonane metodą haftu komputerowego są bardzo trwałe i estetyczne, a przy tym charakteryzują się wysoką odpornością na pranie chemiczne, dzięki czemu często stosuje się je na polarach i innych puchowych materiałach. Elementy odzieży, takie jak t-shirt czy koszulka polo, mogą być znakowane metodą sitodruku, która polega na nakładaniu farb na odzież przy użyciu specjalnie wykonanych matryc (sit). Natomiast roboczy bezrękawnik może zostać poddany znakowaniu metodą komputerowego haftu lub przy pomocy specjalnie zaprojektowanych naszywek z firmowym logo lub grafiką.

Zdjęcie główne: pexels.com/RODNAE Productions

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne gadżety z logo dla promocji twojej firmy?
Jak wybrać idealne gadżety z logo dla promocji twojej firmy?
Rozważasz promocję firmy za pomocą gadżetów z logo? Dowiedz się, jakie są najlepsze możlwiości i na co zwracać uwagę przy wyborze idealnych upominków promocyjnych.
Dlaczego warto tworzyć newsletter firmowy?
Dlaczego warto tworzyć newsletter firmowy?
Newsletter firmowy to jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie, utrzymanie i rozwijanie kontaktów z klientami oraz zainteresowanymi Twoją ofertą osobami. W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja w biznesie jest coraz większa, a klienci wymagają coraz więcej, newsletter może okazać się kluczowym narzędziem w budowaniu lojalności i zwiększaniu sprzedaży.
Redakcja i poprawność językowa: Jak poprawić jakość językową i gramatyczną pracy dyplomowej
Redakcja i poprawność językowa: Jak poprawić jakość językową i gramatyczną pracy dyplomowej
Poprawność językowa i gramatyczna mają duże znaczenie dla ostatecznej oceny pracy dyplomowej.
Ostatnie wpisy